• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Реєстрація    Вхід
  Авторізація
  » » Новый подход к государственной помощи в Украине

  Новий підхід до державної допомоги в Україні

  Категорія: Без комментариев, Без коментарів
  Новый подход к государственной помощи в Украине
  27 травня 2016 року відбулась міжнародна конференція щодо державної допомоги на тему «Новий підхід до державної допомоги суб’єктам господарювання – робити більше, витрачати менше». Її організував проект ЄС, який підтримує розвиток системи державної допомоги в Україні, спільно з майбутнім регулятором - Антимонопольним комітетом України (АМКУ).
  Під час заходу експерти ЄС та представники влади ознайомили громадськість із системою регулювання державної допомоги, яка наразі формується в Україні. Було роз’яснено нові зобов’язання та переваги для України від впровадження Закону «Про державну допомогу суб’єктам господарювання», вимоги Угоди про асоціацію та Угоди про заснування Енергетичного Співтовариства щодо регулювання державної допомоги. Закон «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» набере чинності в повній мірі в серпні 2017 року і підлягатиме до застосування більшістю міністерств, регіональних органів влади та місцевих адміністрацій в Україні.
  Юрій Терентьєв, голова Антимонопольного комітету, зазначив: «Антимонопольний комітет усвідомлює важливість імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС та, зі свого боку, уже зараз впроваджує найкращі європейські практики, вдосконалює законодавчу базу, повномірно і ефективно реалізує завдання, визначені Угодою».
  Томас Фрелесен, заступник Голови Представництва ЄС в Україні, привітав учасників, відзначивши прогрес, що Україна робить в напрямку створення дієвої системи державної допомоги відповідно до стандартів ЄС. Фрелесен також зауважив: «Переваги ефективної системи державної допомоги стануть відчутними для України після того, як система почне діяти в повній мірі. Регулювання в цій сфері сприятиме розвитку конкуренції, підвищенню прозорості в управлінні державними фінансами і, в результаті, допоможе в боротьбі проти корупції в країні».
  Керівник проекту ЄС, Юджин Стюарт, додав: «Хоча Закон «Про державну допомогу суб’єктам господарювання» набере чинності 2 серпня 2017 року, Антимонопольний комітет, як майбутній регулятор державної допомоги відповідно до Закону, вже докладає зусиль до посилення своєї інституційної спроможності. Крім цього, до серпня 2017 року Закон має бути доповнений низкою підзаконних актів, розроблених відповідно до стандартів ЄС з урахуванням українського контексту. Необхідно забезпечити високий ступінь поінформованості про «новий підхід до державної допомоги в Україні» в межах всієї системи державного управління. Досвід інших країн показує, що застосування правил ЄС щодо державної допомоги дійсно призводить до поліпшення управління державними фінансами і економії коштів платників податків – тобто, «більше з меншими витратами».
  Для зв’язків з медіа: Оксана Сапіга, спеціаліст зі зв’язків з громадськістю, oksana.sapiga@ua.crownagents.com
  Про Проект: Проект спрямований на підтримку розвитку системи державних закупівель та системи державної допомоги в Україні у відповідності зі стандартами ЄС. Проект фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом на чолі з міжнародною компанією Crown Agents Ltd. Проект працюватиме до листопада 2016 року.

  Представництво Європейського Союзу в Україні
  Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
  Написать комментарий
  Ваше Имя:
  Ваш E-Mail:
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
  Введите код: