• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Реєстрація    Вхід
  Авторізація
  » » 5,11 милионнов евро для Николаевского водоканала

  5,11 мільйонів євро задля Миколаївського водоканалу

  Категорія: Экономика, Економіка
  5,11 милионнов евро для Николаевского водоканала

  ЄІБ та фонд E5P підписали угоду на суму 5,11 млн. євро задля Миколаївського водоканалу

  Проект удосконалить водопостачання в місті Миколаїв на півдні України, охопивши понад півмільйона жителів
  Його впроваджуватимуть спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), а обсяг кредиту ЄІБ - 15,54 мільйонів євро
  19 жовтня Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) підписав із багатостороннім донорським фондом E5P (Східноєвропейське партнерство з питань енергоефективності та екології) та Кабінетом Міністрів України грантову угоду на 5,11 мільйонів євро для сприяння відновленню та модернізації об’єктів водного господарства Миколаївського водоканалу. Це дев’яте за чисельністю населення місто в Україні. Тут проживає 510 тисяч жителів.

  Східноєвропейське партнерство з питань енергоефективності та екології або E5P - це фонд обсягом 200 мільйонів євро, який надає підтримку муніципальним інвестиціям у проекти з енергоефективності та екології в країнах Східного партнерства.

  “Підтримка проекту Миколаївського водоканалу показує рішучість ЄС та міжнародної спільноти у покращенні доступу до чистої води та збереженні природного середовища для всіх громадян України. Він також допоможе Україні виконати її міжнародні зобов’язання відповідно до Конвенції про захист Чорного моря від забруднення,” - прокоментував віце-президент ЄІБ Вазіл Гудак.

  Віце-прем'єр-міністр — Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко сказав таке: “Європейський інвестиційний банк є надійним партнером України у впровадженні реформ у сфері житлово-комунального господарства та енергоефективності разом з проектами модернізації міської інфраструктури. Виконання проекту Миколаївського водоканалу є, без сумніву, кроком до нової якості водопостачання міста та його жителів. Ми вдячні нашим міжнародним колегам ЄІБ та E5P за постійну підтримку”.

  Своєю чергою, менеджер фонду Е5Р Андерс Лунд відзначив: “Цей проект забезпечить дотримання державних і міжнародних вимог з охорони здоров’я та захисту навколишнього середовища, а також доступ населення до якіснішого водопостачання та водовідведення. Інвестиції підтримують надзвичайні та ефективні заходи як для водопостачання, так і для збору та очищення стічних вод, а також розширення трубопроводів подачі води до районів, де наразі відсутній доступ до якісної питної води”.

  Довідка:

  Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) є банком Європейського Союзу. Це - інституція довгострокового кредитування. Це також єдиний банк, чиїм власником є держави-члени Євросоюзу, і який представляє інтереси цих держав. ЄІБ тісно співпрацює з інституціями ЄС задля впровадження політик Європейського Союзу.

  Як найбільший за обсягом багасторонній позичальник та кредитор ЄІБ забезпечує фінансування та надає експертизу для надійних та стабільних інвестиційних проектів, які сприяють досягненню політичних цілей ЄС. Понад 90 відсотків діяльності ЄІБ відбувається в Європі. Проте банк також допомагає у реалізації зовнішньої політики та політики розвитку Євросоюзу.

  Фінансування проектів ЄІБ в Україні відбувається на основі Мандату зовнішнього кредитування ЄС. Цей мандат надає банку гарантію, що покривається бюджетом Євросоюзу, для проектів, що становлять значний інтерес для ЄС та його східних сусідів, у сферах соціальної та економічної інфраструктури, розвитку місцевого приватного сектору та кліматичних заходів.

  Східноєвропейське партнерство в сфері енергоефективності та екології або E5P - це багатосторонній донорський фонд обсягом 200 мільйонів євро для стимулювання інвестицій у муніципальні проекти з підвищення енергоефективності та охорони навколишнього середовища в країнах Східного партнерства. Створення E5P ініціювала Швеція під час президентства в ЄС у 2009 році. Цей фонд об’єднує фінансові внески Євросоюзу та групи з 21 країни. Далі ці внески використовують для залучення національних коштів та позик міжнародних фінансових інституцій.

  Контакти для преси:
  ЄІБ: Душан Ондреїчка (Dušan Ondrejička), d.ondrejicka@eib.org, тел.: +352 4379 83334, моб.: +352 621 459 234
  Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
  Написать комментарий
  Ваше Имя:
  Ваш E-Mail:
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
  Введите код: