Tracy Walker Jersey  ЕС предоставит помощь Украине по управлению отходами электрического и электронного оборудования » POLITICUM.INFO
 • dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Реєстрація    Вхід
  Авторізація
  » » ЕС предоставит помощь Украине по управлению отходами электрического и электронного оборудования

  ЄС надасть допомогу Україні в управлінні відходами електричного та електронного обладнання

  Категорія: Экономика, Економіка
  ЕС предоставит помощь Украине по управлению отходами электрического и электронного оборудования

  Сьогодні, 22 березня 2016 року, в Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України за участі Голови Представництва Європейського Союзу в Україні, Посла пана Яна Томбінські, Посла Австрії в Україні пана Герміне Поппеллера, Посла Франції в Україні пані Ізабелли Дюмон, Радника Посольства Іспанії в Україні з торгівельних питань пана Рамона Фернандеза та Заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України пана Романа Чуприненка офіційно розпочато новий проект Twinning зі збору і переробки відходів електричного та електронного обладнання та відпрацьованих батарейок, який розрахований на 2 роки.

  Щорічно Україна утилізує півмільярда тон відходів, в тому числі сотні тон шкідливих електронних відходів, які часто містять небезпечні речовини (такі як важкі метали), що викликають забруднення навколишнього середовища та проблеми із здоров’ям. У законодавстві ЄС про відходи, захоронення на полігонах є "найменш бажаним варіантом" і рекомендується переробка, зокрема, для відходів, що містять шкідливі речовини і цінну сировину, таку як електронні відходи. Метою даного проекту Twinning є наближення українського законодавства з питань поводження з відходами до стандартів ЄС, шляхом впровадження ефективних та сталих механізмів збору та утилізації відходів, зокрема, відпрацьованих батарейок та електронних відходів, які швидко зростають щороку та несуть небезпеку для людей і навколишнього середовища.

  Посол Ян Томбінські: "Ми повинні розумно поводитись з відходами, знижуючи їхній негативний вплив на навколишнє середовище і здоров'я людини. ЄС поступово переходить до суспільства переробки, зменшуючи кількість відходів та використовуючи їх в якості ресурсу, де це можливо. Економіка кругового циклу може стати основним джерелом економічного зростання та створення робочих місць одного дня і в Україні, як це сьогодні є в ЄС".

  Цей проект допоможе зацікавленим сторонам ознайомитись з європейськими практиками і технологіями відходів електричного та електронного обладнання та відпрацьованих батарейок, одночасно стимулюючи наближення українського законодавства до відповідних положень ЄС, як це передбачено в Угоді про асоціацію. З української сторони його основним бенефіціаром є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Проект впроваджується Агентством з питань охорони навколишнього середовища Австрії (Umweltbundesamt GmbH) у консорціумі з Міжнародним офісом Води (Office International de l’Eau) - Франції, та Міжнародним та південноамериканським фондом з питань управління і державної політики (Fundación Internacional y para Iberoamérica de Administración y PolíticasPúblicas (FIIAPP)) - Іспанії.

  Проект Твіннінг допоможе:
  - ознайомити зацікавлені сторони із чинними процедурами ЄС та технологіями утилізації електронних відходів та відпрацьованих батарейок;
  - подолати адміністративні та технічні бар’єри, що перешкоджають збору та утилізації електронних відходів;
  - створити в Україні сталі схеми збору та утилізації електронних відходів;
  - підвищити рівень поінформованості населення про електронні відходи .

  Загальна інформація:
  За останні десятиліття, ЄС запровадив широке законодавство щодо поводження з відходами, що призвело до різкого зниження забруднення повітря, води та грунту в країнах ЄС при одночасному підвищенні економічного зростання і створення робочих місць у сфері збору та переробки відходів. Перетворення відходів на ресурс є одним з найбільш важливих напрямків "циркулярної економіки", за розвиток якої виступає Європейський Союз.

  За детальної інформацією звертайтесь до пана Максима Барінова, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України: BarinovMO@minregion.gov.ua та Постійного Радника проекту Твіннінг пані Еліни Велінової Стоянової-Лазарової: elina.velinova@abv.bg.

  Джерело: DELEGATION UKRAINE EC NEWS
  Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
  Написать комментарий
  Ваше Имя:
  Ваш E-Mail:
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
  Введите код: