• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Реєстрація    Вхід
  Авторізація
  » » Почему для Украины полезно увеличить инвестиции в возобновляемую энергетику

  Чому для України корисно збільшити інвестиції у відновлювану енергетику

  Категорія: Экономика, Економіка
   Почему для Украины полезно увеличить инвестиции в возобновляемую энергетику
  21 квітня Програма INOGATE, яка фінансується ЄС, завершила цикл «Дискусій з питань енергетичної політики» своєю заключною п’ятою зустріччю в Києві. Учасники енергетичного сектору обговорили останні головні рекомендації щодо змін, необхідних для подолання політичних, правових, регуляторних та технічних бар'єрів і використання потенціалу відновлюваної енергетики України. Під час останньої дискусії з питань енергетичної політики учасники обговорили конкретні шляхи залучення інвестицій від приватного бізнесу у відновлювану енергетику України. У результаті обговорення передбачається, що відповідні органи національної влади приймуть оновлені зобов’язання для забезпечення чіткої дорожньої карти і політичної бази для досягнення 11%-ої частки відновлюваних джерел енергії у загальному енергоспоживанні до 2020 року.
  Україна має значний потенціал відновлюваної енергетики, який може бути використаний для створення робочих місць, поліпшення торговельного балансу та стимулювання економічної діяльності. Зараз важливий час для країни, оскільки зростає залежність від імпорту енергоносіїв, а енергетична інфраструктура зношується. Залучення інвестицій у проекти з відновлюваної енергетики стане реальним внеском у досягнення чинних політичних цілей – зменшити залежність від імпорту природного газу та диверсифікувати постачання енергоресурсів.
  Згідно останніх досліджень програми INOGATE, у 2015 році інвестиції в сектор відновлюваної енергетики досягли максимального обсягу (понад 280 млрд. дол. США) – переважно в країнах, що розвиваються. Проте в Україні інвестиції в відновлювані джерела енергії майже завмерли. Настав час усвідомити важливий внесок, який може зробити відновлювана енергетика в економіку та енергетичну безпеку України. Настав час запровадити належну політику для стимулювання таких інвестицій.
  Уряд України прийняв Національний план дій з відновлюваної енергетики (НПДВЕ) на період до 2020 року, в якому встановлена мета збільшити частку відновлюваних джерел енергії у загальному енергоспоживанні до принаймні 11%. У 2015 р. частка ВДЕ становила приблизно 4%. За оцінками, досягнення цієї мети (11%) вимагатиме інвестиції у ВДЕ на рівні 16 млрд. євро: 8,9 млрд. євро – у виробництво електроенергії, 6,7 млрд. євро – у сектор опалення та охолодження та 0,56 млрд. євро – у сектор транспорту.
  У результаті цих Дискусій з питань енергетичної політики були надані аналітичні оцінки та пріоритетні рекомендації для збільшення інвестицій у сектор ВДЕ з боку приватного бізнесу. Ці рекомендації адресовані розробникам проектів, інвесторам, ініціаторам проектів в Україні та Європейській Комісії. Основні рекомендації доступні за цим посиланням: http://www.inogate.org/documents/INOGATE_Ukraine_RES_Recommendations-21April2016_UKR.pdf
  Представництво Європейського Союзу в Україні
  Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
  Написать комментарий
  Ваше Имя:
  Ваш E-Mail:
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
  Введите код: