• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Реєстрація    Вхід
  Авторізація
  » » Тренинги для МСП в Украине

  Тренінги для МСП в Україні

  Категорія: Экономика, Економіка
  Тренинги для МСП в УкраинеТренинги для МСП в Украине

  Заходи та тренінги для МСП в Україні: план на майбутнє, грудень

  У грудні в містах та населених пунктах України відбудеться низка заходів та тренінгів програми "EU4Business", орієнтованих на малі та середні підприємства (МСП) і які фінансуються ЄС.

  Серед них - бізнес-форуми та конференції з різних питань: від туризму до зеленої економіки. Дізнайтеся про події поблизу вас та зареєструйтеся для участі.

  Крім того, відбудеться декілька тренінгів для МСП, жінок-підприємниць та консультантів. Скористайтеся посиланнями нижче для отримання інформації про реєстрацію.

  Бізнес-заходи
  5-6 / 12 - Запоріжжя - Конференція: "Розвиток туристичної привабливості регіону через підвищення ефективності діяльності МСП сектору HoReCa" - реєстрація завершена (EU4Business: мережа центрів підтримки бізнесу). Це дводенний захід, покликаний сприяти підвищенню конкурентоспроможності підприємств сектору HoReCa, розвитку мережі готельно-ресторанної інфраструктури регіону та підвищенню управлінських компетенцій персоналу галузі.

  7/12 - Суми - Форум: "Вигоди від Європейської інтеграції (зокрема від Асоціації Україна-ЄС) для підприємств та організацій Сумської області" - крайній термін реєстрації 4 грудня (EU4Business: мережа центрів підтримки бізнесу). Форум орієнтований на МСП та переваги, які вони можуть отримати від Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

  7-8 / 12 - Львів - Міжнародна конференція: "Дні зеленої економіки" - необхідна попередня реєстрація (EU4Business: мережа центрів підтримки бізнесу), спрямована на створення платформи для налагодження співпраці українських та європейських учасників ринку біомаси та біогазу.

  Тренінги
  30 / 11-01 / 12 та 14-15 / 12 - Вінниця - "Лідерство в дії", тренінги для жінок-підприємниць - реєстрація завершена (EU4Business: мережа центрів підтримки бізнесу). Дізнайтеся про лідерство та ефективне управління бізнесом та персоналом.

  4-5 / 12 - Одеса - "Базовий експортний тренінг для малих та середніх підприємств", тренінг для малих та середніх підприємств - крайній термін реєстрації 29 листопада (EU4Business: мережа центрів підтримки бізнесу). Експортна практика та процедури для нових експортерів, які бажають вийти на ринки ЄС.

  5-8 / 12 - Київ - "Енергоефективність у промисловості для місцевих консультантів (просунутий рівень)" - практикум для консультантів з енергоефективності - крайній термін реєстрації 29 листопада (EU4Business: мережа центрів підтримки бізнесу). Інтенсивний тренінг, спрямований на покращення знань консультантів у сфері енергоефективності (ЕЕ) в Україні та вдосконалення стандартів ЕЕ проектів, які вони реалізують.

  7-9 / 12 - Одеса - "Просунутий тренінг з експорту для малих та середніх підприємств", семінар для малих та середніх підприємств - кінцевий термін реєстрації 29 листопада (EU4Business: мережа центрів підтримки бізнесу). Експортна практика та торгове фінансування для експортерів з метою виходу на ринки ЄС.

  11-13 / 12 - Запоріжжя - "Експортна практика та торгове фінансування для малих та середніх підприємств. Просунутий рівень", тренінг для МСП - реєстрація завершена (EU4Business: мережа центрів підтримки бізнесу). Семінар спеціально розроблений для допомоги встановленим експортерам оцінити та вийти на нові ринки та в той же час завіритися, що методи оплати та варіанти фінансування можуть бути вигідно використані для підтримки збільшення долі експорту.

  11-14 / 12 - Кропивницький - "Енергоефективність у промисловості" - крайній термін реєстрації 1 грудня (EU4Business: мережа центрів підтримки бізнесу). Учасники навчаться проводити енергоаудити у такій формі, яка дасть змогу малим та середнім підприємствам визначити пріоритетність заходів з енергоефективності та включити їх у свої плани розвитку.

  18-21 / 12 - Миколаїв - "Енергоефективність у промисловості" - крайній термін реєстрації 12 грудня (EU4Business: мережа центрів підтримки бізнесу) - унікальна можливість для консультантів та топ-менеджерів, які мають безпосередній вплив на прийняття рішень щодо зміни політики роботи підприємств/організацій у сфері енергоефективності.

  20-22 / 12 - Хмельницький - "Базовий експортний тренінг для малих та середніх підприємств", семінар для малих та середніх підприємств - крайній термін реєстрації 30 листопада (Центри підтримки бізнесу EU4Business) Триденна експортна підготовка для малого та середнього бізнесу, який прагне вперше вийти на експортні ринки.

  Крім того, у грудні центрами підтримки бізнесу EU4Business будуть організовані наступні заходи:
  19/12 - Харьків - конференція "Жінки в бізнесі"
  22/12 - Чернігів - Конференція "Відкрий нову країну - Італію"

  Детальна інформація про ці події з'явиться ближче до дати події тут.

  Ключова частина ініціативи EU4Business в Україні, мережа центрів підтримки бізнесу, що фінансується Європейським Союзом, спрямована на підвищення конкурентоспроможності та інвестиційної привабливості українських МСП шляхом надання консультацій з питань ведення бізнесу та інституційного розвитку . У співпраці з організаціями з підтримки бізнесу у 15 регіонах України було створено мережу центрів підтримки бізнесу EU4Business (ЦПБ), яка надає тренінги, семінари, заходи та консультаційні послуги для малих та середніх підприємств по всій країні.
  Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
  Написать комментарий
  Ваше Имя:
  Ваш E-Mail:
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
  Введите код: