Tracy Walker Jersey  Европейский инвестиционный банк поддерживает расширение и обновление харьковского метро » POLITICUM.INFO
 • dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Реєстрація    Вхід
  Авторізація
  » » Европейский инвестиционный банк поддерживает расширение и обновление харьковского метро

  Європейський інвестиційний банк підтримує розширення та оновлення харківського метро

  Категорія: Экономика, Економіка
  Европейский инвестиционный банк поддерживает расширение и обновление харьковского метро

  Європейський інвестиційний банк підтримує розширення та оновлення харківського метро


  Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надає кредит у 160 мільйонів євро для фінансування заходів із поліпшення системи громадського транспорту у другому за величиною місті України. Кошти банку будуть спрямовані на подовження гілки харківського метрополітену до житлових масивів з великою густиною населення, що сприятиме більшій зручності для пасажирів, які щодня їздять на роботу та по справах.

  Кредит ЄІБ сприятиме переходу від надмірного користування автомобілями до більш безпечної для довкілля транспортної системи, що чинитиме позитивний вплив на довкілля та якість міського середовища. Ці кошти зроблять внесок у поліпшення громадського транспорту у південній частині Харкова, в якій наразі ходять лише тролейбуси, автобуси та маршрутні таксі.

  У рамках проекту відбудеться розширення чинної «зеленої» гілки метро на 3,5 кілометри, включаючи побудову двох станцій – «Державінської» та «Одеської». Також заплановано спорудження нового депо та оновлення парку за допомогою купівлі 85-и нових одиниць рухомого складу – що виведе на роботу 17 п’ятивагонних потягів. Очікується, що роботи буде завершено наприкінці 2023 року. Проект співфінансуватиме Європейський банк реконструкції та розвитку.

  Віце-президент ЄІБ Вазіл Гудак сказав таке: «Поліпшення міської транспортної інфраструктури України відбувається у відповідності до зобов’язання банку підтримувати проекти, що роблять внесок в економічний розвиток та покращення якості життя громадян. Особливо це важливо у Харкові – місті з 1,5-мільйонним населенням, яке також стало домом для великої кількості переселених осіб, які страждають від чинної ситуації, яка склалася на сході країни».

  Своєю чергою, міністр фінансів України Олександр Данилюк підтвердив, що поліпшення транспортної інфраструктури є «одним із пріоритетів уряду». «Проект модернізації харківського метрополітену, – зазначив він, – важлива частина більшого плану міського розвитку. Проект створить робочі місця для жителів міста. Також він сприятиме розвитку мережі громадського транспорту та підвищить рівень комфорту для кожного містянина».

  Водночас Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюґ Мінґареллі відзначив: «Украй потрібні нові інвестиції у харківське метро з’єднають міський бізнес, університети та пасажирів, які щодня їздять на роботу та по справах, за допомогою сучасного та екологічно безпечного транспортного сполучення, яке згодом може бути подовжено до харківського аеропорту. Також я не маю жодного сумніву, що цей проект допоможе місту розбудувати міцнішу економіку – те, що ми вважаємо однією із ключових основ партнерства між Євросоюзом і Україною».

  У такий спосіб разом із цим проектом від початку кредитної діяльності ЄІБ в Україні у 2007 році кредитний портфель банку в країні досяг 5,5 мільярдів євро.

  Контекст
  Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) – це банк Європейського Союзу, який надає довготермінові кредити. Це єдиний банк, яким володіють та який представляє інтереси країн-членів Європейського Союзу. ЄІБ тісно співпрацює з іншими інституціями ЄС для реалізації політики Євросоюзу.
  ЄІБ є найбільшим за обсягами багатостороннім позичальником та кредитором. Він надає фінансування та інформаційно-консультаційні послуги для реалізації рентабельних і довготривалих інвестиційних проектів, які сприяють просуванню політичних цілей ЄС. Понад 90% діяльності ЄІБ стосується Європи, але він також сприяє реалізації політики ЄС в сфері зовнішніх відносин і розвитку.
  Банк фінансує проекти в Україні, ґрунтуючись на Зовнішньому кредитному мандаті Євросоюзу. Цей мандат надає ЄІБ гарантії, які покриває бюджет Євросоюзу для проектів, які становлять вагомий інтерес для ЄС і країн Східного сусідства у сферах соціально-економічної інфраструктури, розвитку місцевого приватного сектору та боротьби проти змін клімату.

  Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
  Написать комментарий
  Ваше Имя:
  Ваш E-Mail:
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
  Введите код: