DataLife Engine > Экономика, Економіка > Украинские ученые могут получить стипендию в размере 120 тысяч гривен

Украинские ученые могут получить стипендию в размере 120 тысяч гривен


27-04-2018, 17:23. Разместил: mrialu Украинские ученые могут получить стипендию в размере 120 тысяч гривен

Українські науковиці зможуть отримати стипендії в розмірі 120 тисяч гривень в рамках глобальної Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок в науці».

Українська Премія є частиною глобальної Програми L’ORÉAL-ЮНЕСКО «Для жінок у науці». З 1998 року Фонд L’Oréal та Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки й культури (ЮНЕСКО) докладали зусиль, щоб підтримати та відзначити талановитих жінок-науковців та заохотити молодих жінок обирати наукові професії та допомагати їм у їхній кар’єрі.

Важливість більшого залучення жінок до науки є очевидною. Жінки становлять лише 28% науковців у світі. Все ще існують значні бар’єри, які утримують жінок від обрання цієї професії, та й ті, хто вже працює в цій царині, стикаються з перепонами. Дівчаткам потрібно прищеплювати впевненість у своїх силах з раннього віку, допомагаючи відкривати їхній потенціал; а науковці-жінки повинні мати змогу обіймати відповідальні посади, так само, як і їхні колеги чоловічої статі.

Організатор Програми – Л’Ореаль Україна, науковий партнер – Національна академія наук України, організаційний партнер – Центр «Розвиток Корпоративної соціальної відповідальності» та ініціатива ДівчатаSTEM. Українська Премія є частиною глобальної Програми Л’Ореаль-ЮНЕСКО і організовується під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.
➡➡
У Програмі беруть участь жінки, які професійно займаються науковими дослідженнями у галузі STEM (наука, технології, інжиніринг та математика) на території України в будь-якому державному вищому навчальному закладі, дослідницьких центрах цих закладів або Національній академії наук України і відповідають наступним умовам:
• є громадянками України;
• віком від 18 до 40 років на момент закінчення терміну подання заяв;
• наявність наукового ступеню;
• наявність публікацій в журналах, що індексуються в міжнародних наукометричних базах Scopus або/та Web of Science;
• соціальна активність задля популяризації науки.

Більше ➡: http://forwomeninscience.in.ua

Влада Литовченко скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад