DataLife Engine > Экономика, Економіка > Эразмус плюс даст 3 млн. евро для молодежных проектов

Эразмус плюс даст 3 млн. евро для молодежных проектов


30-10-2018, 14:34. Разместил: mrialu Эразмус плюс даст 3 млн. евро для молодежных проектов

29 молодіжних проектів за участі України отримають 3 млн євро від програми ЄС «Еразмус+»

Виконавче агентство Європейського Союзу з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) оголосило результати конкурсу грантів, що проводився у 2018 році серед проектів співпраці за програмою «Еразмус+: розвиток потенціалу у сфері молоді».

Загалом фінансування отримають 171 проект. З них – 29 проектів, до реалізації яких залучені 23 українських громадських організацій та університетів, у тому числі 11 як координатори проектів. ЄС виділив близько 3 мільйонів євро на підтримку цих 29 проектів, що розпочнуться з жовтня 2018 р. або січня 2019 р.

Нові проекти спрямовані на активізацію волонтерської діяльності серед молоді, розвиток молодіжного підприємництва в сільській місцевості, соціальну інтеграцію молодих мігрантів, підтримку молодих батьків тощо. Тривалість проектів складає від 9 місяців до 2 років. Максимальний розмір одного гранту − 150 тис. євро. Проекти з розвитку потенціалу вимагають участі трьох організацій з трьох різних країн.

Більше про молодіжні проекти Еразмус+ за участі України, підтримані Європейським Союзом у 2018 році, розміщено за посиланням.

Перелік та деталі щодо проектів з розвитку потенціалу у сфері молоді в Україні також доступні за сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.

Довідково:
Розвиток потенціалу у сфері молоді для країн Східного Партнерства – частина Програми ЄС Еразмус+, що підтримує проекти у сфері освіти, професійної підготовки, молоді і спорту. Проекти з розвитку потенціалу у сфері молоді реалізуються з метою сприяння співпраці та обміну між молоддю з різних регіонів світу. Україна бере участь у таких проектах з 2017 р. Протягом двох конкурсів 2017 р. та 2018 р. профінансовано 47 проектів за участі 35 українських партнерів, серед яких 18 є координаторами. Фінансування здійснюється спільно європейськими країнами та країнами Східного партнерства. Загальна сума грантів ЄС для 47 українських проектів-переможців минулих років – більше 4,7 млн євро.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Національного Еразмус+ офісу в Україні: office@erasmusplus.org.ua, +380-44-286-66-68 або +380-44-332-26-45.
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад