DataLife Engine > Політика, Политика, Происшествия, Події > Туск выразил соболезнование в связи с пожаром в Кемерово

Туск выразил соболезнование в связи с пожаром в Кемерово


26-03-2018, 21:27. Разместил: mrialu Туск выразил соболезнование в связи с пожаром в Кемерово


Заява Президента Європейської Ради Дональда Туска як наслідок зустрічі Європейської Ради (22 березня) щодо інциденту у Солсбері

Доброго дня. Дозвольте мені зробити спеціальне оголошення щодо подальших дій після рішень, ухвалених Європейською Радою минулого тижня, про напад у Солсбері.

Нагадаю: минулого тижня Європейська Рада найрішучіше засудила нещодавні напади у Солсбері. Європейська Рада погодилася із оцінкою уряду Об’єднаного Королівства, у якій йдеться про те, що найімовірніше саме Російська Федерація відповідальна за ці дії та, що цьому немає правдоподібного альтернативного пояснення. Ми вирішили відкликати Посла ЄС в Росії для консультацій.

Як прямий наслідок рішення Європейської Ради щодо реагування на дії Росії у рамках скоординованого підходу, сьогодні 14 країн-членів вирішили вислати російських дипломатів.

Також прийдешніми днями й тижнями існує ймовірність вжиття додаткових заходів у рамках скоординованого підходу, включаючи подальше видворення дипломатів.

Ми критично ставимся до дій російського уряду. Водночас сьогодні ми, європейці, разом із російським народом оплакуємо жертв жахливої пожежі у Кемерові. Наші думки й серця з вами. скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад