DataLife Engine > Політика, Политика > Кто против кого?

Кто против кого?


26-01-2016, 14:39. Разместил: mrialu Кто против кого?Фракція "Блоку Петра Порошенка" вимагатиме в Раді заслухати звіт Кабінету міністрів України.
Про це заявив народний депутат України від фракції "Блок Петра Порошенка" Б.Розенблат, повідомляє пресс-служба БПП. Розенблат зауважив, що коаліційна угода не заважає уряду виконувати свої обов’язки і нарешті прозвітувати в Раді про зроблену за півтора роки роботу.
"Коаліція створюється політичними силами для обрання Уряду. Ми розробили більше ніж 500 сторінок коаліційної угоди, тобто взяли на себе велике завдання. Але зараз уряд заявив про те, що треба змінити коаліційну угоду, бо вона їм заважає працювати. Яким чином вона може їм заважати? Там чітко написаний документ. Замість того, щоб прийти в парламент і відзвітувати за свою роботу - а це 1,5 роки, ми натомість чуємо, що потрібно щось міняти. Ні, не потрібно щось міняти. Давайте спочатку послухаємо", - сказав Розенблат і додав, що згідно з Конституцією України вже закінчується офіційний термін, за який уряд повинен був прозвітуватися за рік роботи.
За його словами, після звіту депутати вирішать, що робити з урядом. Коли звіт відбудеться, депутати зроблять висновки і приймуть відповідне рішення: за оновлення складу уряду, за перевибори, за зміну повного складу уряду, підкреслив депутат ВР. скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад