DataLife Engine > Політика, Политика > Законодательные приоритеты на 2018-2019 год

Законодательные приоритеты на 2018-2019 год


18-12-2017, 23:38. Разместил: mrialu Законодательные приоритеты на 2018-2019 год

Підписано Спільну декларацію щодо законодавчих пріоритетів ЄС на 2018-2019 роки

Сьогодні Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер підписав нову Спільну декларацію щодо законодавчих пріоритетів ЄС на 2018-2019 роки. Також документ підписали Президент Європейського Парламенту Антоніо Таяні та Прем’єр-міністр Естонії – країни, яка наразі головує у Раді ЄС, – Юрі Ратас.

Декларацією визначено 31-у нову законодавчу пропозицію, що їх представила до розгляду Єврокомісія. Європарламент та Рада ЄС розглянуть ці пропозиції першочергово для подальшого ухвалення або вагомого поступу у цьому напрямі до виборів у Європейський Парламент, які відбудуться 2019-го року.

«Від часу своєї виборчої кампанії у 2014 році, – зазначив Юнкер, – я наполягав, що за моєї каденції і аж до кінця мандату в 2019 році Європейська Комісія серйозно опікуватиметься справами, які дійсно мають неабияке значення для громадян, а також приноситиме позитивні результати, на які чекають люди. Я дуже радий, що й досі можу розраховувати на Європарламент і Раду ЄС, як на союзників у цій роботі. Спільна декларація щодо законодавчих пріоритетів ЄС є нашою обіцянкою не розводити пустопорожніх балачок. Цей документ – наше зобов’язання працювати завзято протягом наступних півтора року, аби віднайти конкретні рішення у зв’язку з тими проблемами, з якими зіштовхнулася Європа, та залишатися згуртованими в інтересах європейців».

Підписавши Спільну декларацію, очільники трьох інституцій ЄС погодилися приносити позитивний порядок денний задля більш інклюзивного і згуртованого Союзу; також у такий спосіб вони зобов’язалися підготувати нову програму фінансового розвитку на період після 2020 року, яка забезпечуватиме належний баланс між політикою ЄС в інтересах громадян.

Спільною декларацією визначено сім пріоритетних сфер, а саме:
1. кращий захист безпеки наших громадян;
2. реформування та розвиток нашої міграційної політики у дусі відповідальності й солідарності;
3. створення нових робочих місць, активізація економічного зростання та інвестицій;
4. розв’язання проблем соціального аспекту Європейського Союзу;
5. виконання зобов’язань із впровадження сполученого Єдиного цифрового ринку;
6. досягнення нашої цілі щодо амбітного Енергетичного союзу та прогресивної політики у сфері змін клімату;
7. подальший розвиток демократичної законності на рівні Євросоюзу.

Також три високопосадовці погодилися й надалі бути відданими спільним європейським цінностям, демократії та верховенству права; зобов’язалися дотримуватися продуманої, відкритої та справедливої торговельної політики; боротися проти податкового шахрайства та ухиляння від сплати податків; гарантувати соціальний захист та соціальні права, як це визначено у Засадничих принципах із соціальних прав; робити внесок у стабільність, безпеку та мир; гарантувати високий рівень захисту даних, цифрових прав і етичних стандартів у сфері штучного інтелекту та робототехнічного устаткування.

Окрім того, вони погодилися працювати над усіма невиконаними пропозиціями зі Спільної декларації на 2017 рік, а також над законодавчими пропозиціями, що містяться у Робочій програмі Єврокомісії 2018 року.
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад