• dle 10.2
 • ,
 • наши фильмы
 • Реєстрація    Вхід
  Авторізація
  » » Шесть медучреждений отремонтировали в Харькове

  Шість медичних закладів відремонтовано у Харькові

  Категорія: Происшествия, Події
  Шесть медучреждений отремонтировали в Харькове

  22 травня 2019 року у Харкові відкрили шість медичних закладів після масштабної реконструкції та модернізації, які стали можливими завдяки довгостроковим кредитам з низькими відсотками від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), банку Європейського Союзу. На офіційній церемонії в Харкові повідомили, що ЄІБ інвестував 53,8 млн гривень у ці шість субпроектів у межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ). Кожен проект також містить внесок з бюджету Харківської області у розмірі не менше 20% від загальної вартості робіт.
  «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України була розроблена спеціально для того, щоб допомогти жителям Східної України, включно з тисячами ВПО, вирішувати складні проблеми, з якими вони стикаються внаслідок збройного конфлікту. Ця програма на суму 200 млн євро є частиною нашого загального кредитного портфеля для Україні у розмірі 5,8 млрд євро. Вона має на меті покращити рівень життя людей, а саме умови проживання, охорону здоров’я та освіту. І це переконливий доказ того, що Україна, як пріоритетний партнер ЄС, може отримати велику користь від підтримки та фінансування ЄС. Ми раді надати допомогу там, де вона найбільше потрібна, і що це покращить життя звичайних громадян», − сказав Жан-Ерік де Загон, голова Представництва ЄІБ в Україні.
  Ремонт у шести лікарнях тривав упродовж 2018−2019 років і передбачав капітальний ремонт будівель лікарень, включаючи заміну даху, вікон, систем опалення, освітлення, водопостачання та електромережі. Ось перелік цих шести субпроектів:
  Поліклінічне відділення Харківської обласної клінічної лікарні – Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф: внутрішній ремонт, реконструкція даху
  Харківський обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення: внутрішній ремонт фасаду та приміщень
  Харківський обласний клінічний перинатальний центр: капітальний ремонт фасаду та приміщень
  Харківська обласна клінічна травматологічна лікарня: капітальний ремонт відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення фізіотерапії
  Харківська обласна дитяча клінічна лікарня: термоізоляція фасаду будівлі
  Харківська обласна дитяча клінічна лікарня №1: капітальний ремонт комплексу будівель
  Загалом у Харкові впроваджуються 13 субпроектів з ремонту 10 медичних установ у межах НКПВУ. Внесок ЄІБ у ці проекти становить майже 140,6 млн гривень. До кінця 2019 року завершать наступні 7 субпроектів у п’яти лікарнях:
  Харківська обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня: (1) капітальний ремонт відділень, заміна даху та вікон
  Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня: (2) капітальний ремонт відділень, заміна даху та вікон
  Харківський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер №7: (3) капітальний ремонт приміщень
  Харківський обласний центр профілактики і боротьби зі СНІДом: (4) капітальний ремонт фасаду та приміщень
  Харківська обласна клінічна лікарня – Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф: (5) капітальний ремонт офтальмологічного відділення, навчально-діагностичного корпусу, приміщення медичного корпусу; (6) капітальний ремонт корпусу хірургічного відділення; (7) капітальний ремонт приміщень медичного блоку.
  Станом на лютий 2019 р. у Харківській області зареєстровано 131 000 внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей, що створює значне навантаження на школи, лікарні та інші об’єкти інфраструктури. У цьому контексті, на звернення українського уряду, ЄІБ успішно фінансує відновлення критичної інфраструктури в постраждалих районах, а також забезпечення гідних умов життя для переміщених осіб і громад, що їх приймають.
  «Оновлення цих медичних закладів означає не тільки кращі умови праці для сотень лікарів та інших працівників клінік і лікарень у Харкові, але й тисячі задоволених пацієнтів, у тому числі дітей, вагітних жінок і внутрішньо переміщених осіб. Деякі будівлі, які не ремонтувалися десятиліттями, тепер мають нові системи опалення, вентиляції, водопостачання й каналізації, а також нові вікна. Це результат напруженої роботи та ефективної співпраці між ЄС і державними партнерами на всіх рівнях. Але охорона здоров’я – то не лише ремонт лікарень: ЄС також підтримує поточну реформу медичної галузі в країні, що покращить охорону здоров’я для всіх громадян України», − наголосила д-р Анніка Вайдеманн, заступниця голови Представництва ЄС в Україні.
  Надзвичайну кредитну програму для відновлення України на 2015−2021 роки розробив Європейський інвестиційний банк разом з Європейським Союзом та урядом України. НКПВУ забезпечує 200 млн євро у вигляді багатосекторних рамкових кредитів на відновлення шкіл, лікарень, гуртожитків, соціальних центрів, інфраструктури та покращення умов життя внутрішньо переміщених осіб. Програма охоплює п’ять східних областей України: підконтрольні українському уряду території Донецької та Луганської областей і прилеглі Харківську, Дніпропетровську й Запорізьку області.
  НКПВУ виконує Міністерство регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства України. Програма розвитку ООН (ПРООН) допомагає контролювати виконання програми.
  «Сьогодні ми отримуємо переваги від стратегічного партнерства між центральними та обласними органами влади в Україні, ЄІБ і ПРООН», − зазначила Постійна представниця ПРООН Дафіна Ґерчева. «Наші колективні зусилля сприяли підвищенню якості медичної допомоги для мешканців Харківської області та внутрішньо переміщених осіб зі сходу України».
  Станом на травень 2019 року в межах ERP затверджено 281 субпроект вартістю 85 мільйонів євро. Сьогодні ЄІБ разом з Міністерством перевіряє чергову партію поданих 324 субпроектів.
  Довідкова інформація: Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) є банком Європейського Союзу. Це довгострокова кредитна інституція ЄС і єдиний банк, що належить державам-членам ЄС та представляє їхні інтереси. ЄІБ працює в Україні з 2007 року. Станом на квітень 2019 року портфель кредитів від ЄІБ для України становив 5,8 мільярдів євро на проекти з енергетики, транспорту, довкілля, підтримки місцевого самоврядування та приватного сектору.
  Програма розвитку ООН (ПРООН) – це агентство Організації Об’єднаних Націй, що спеціалізується на питаннях розвитку. Працює в Україні з 1993 року. Серед іншого ПРООН допомагає у відновленні критично важливої соціальної та економічної інфраструктури, у підвищенні ефективності роботи місцевих органів влади у Східній Україні, а також у створенні робочих місць і стимулюванні підприємництва серед ВПО і громад, що їх приймають; сприяє миру і примиренню.

  Читайте далі:
  Як ЄС допомагає Україні у подоланні наслідків конфлікту на сході через Надзвичайну кредитну програму для відновлення України
  Ремонт медичних установ у Харкові в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України від ЄІБ у 2018-2019 роках
  За додатковою інформацією звертайтеся до менеджера з комунікацій Олени Єрмоленко, oermolenko@ecomm.com.ua або за телефоном: 050 312 92 74

  ______________


  6 medical facilities open after renovation in Kharkiv thanks to EIB loans

  On May 22, 2019, six medical facilities opened after the large-scale renovation and modernization in Kharkiv thanks to long-term low-interest loans from the European Investment Bank (EIB), the bank of the European Union. As it was announced at the official ceremony in Kharkiv, the EIB invests about UAH 53.8 million in these six medical infrastructure sub-projects under the Early Recovery Programme (ERP). Each project also includes a contribution from the Kharkiv oblast budget in the amount of at least 20% of the total cost of the works.
  “Our Early Recovery Programme was specifically developed to help people of Eastern Ukraine, including thousands of IDPs, deal with tough challenges they are facing following the armed conflict. This EUR 200 mln programme is part of our overall EUR 5.8 bln portfolio in Ukraine. It aims at improving living standards for people in terms of housing, healthcare and education. And it is a convincing proof that as an EU Priority Partner, Ukraine can greatly benefit from EU support and financing. We are happy to provide help where it is needed most and that it will directly impact the lives of ordinary citizens,” Jean-Erik De Zagon, Head of EIB Representation in Ukraine, noted.
  The renovation in 6 hospitals lasted between 2018 and 2019 and involved the major repairs of the hospitals’ buildings, including the replacement of roofs, windows and heating, lighting, water and electricity supply networks. These 6 sub-projects are:
  Polyclinic building of Kharkiv Oblast Clinical Hospital – Emergency Medical Care and Disaster Medicine Centre: interior repairs, roof reconstruction
  Kharkiv Oblast Specialized Radiation Protection Clinic: interior repairs of the clinic’s buildings
  Kharkiv Oblast Clinical Perinatal Centre: major repairs of the façade and premises
  Kharkiv Oblast Traumatology Hospital: major repair of the anesthesiology and intensive care unit, the physiotherapy department
  Kharkiv Oblast Children’s Hospital: the building façade thermo-insulation
  Kharkiv Oblast Children’s Clinical Hospital № 1: major repairs of the complex of buildings
  In total, 13 sub-projects for the repairs of 10 medical institutions are implemented under the ERP in Kharkiv. The total contribution by the EIB into these projects in Kharkiv is about UAH 140.6 million. The following 7 sub-projects in 5 hospitals will be completed by the end of 2019:
  Kharkiv Oblast Children's Infectious Disease Clinical Hospital: (1) major repairs of the medical units, roof reconstruction and windows replacement
  Kharkiv Oblast Clinical Infectious Diseases Hospital: (2) major repairs of the medical unit, roof reconstruction and windows replacement
  Kharkiv Oblast Clinical Anti-Tuberculosis Dispensary № 7: (3) major repairs of the premises
  Kharkiv Oblast Centre for the Prevention and Control of AIDS: (4) major repairs of the façade and premises
  Kharkiv Oblast Clinical Hospital – Emergency Medical Care and Disaster Medicine Centre: (5) a complete overhaul of the ophthalmology department H-3, the educational and diagnostic building M-9, premises of medical building M-9; (6) major repairs of the surgery department building B-4; (7) major repair of medical block premises CH-9.
  As of February 2019, 131,000 internally displaced persons from Luhansk and Donetsk oblasts were registered in Kharkiv oblast. This creates significant pressure on schools, hospitals and other infrastructure objects. In this context, at the Ukrainian government’s request, the EIB is successfully financing investments into recovery of critical infrastructure in the affected areas, and basic needs to ensure decent living conditions for displaced people and host communities.
  “Renovation of these medical facilities means not only improved working conditions for the hundreds of doctors and other staff of the clinics and hospitals in Kharkiv, but hopefully thousands of satisfied patients, including children, pregnant women, and Internally Displaced Persons. Some of these houses that have not seen a renovation for decades have now new heating, ventilation and water systems, new sewage systems, and new windows. This is a result of hard work and effective cooperation between the EU and Government partners on all levels. But healthcare is not only about newly renovated hospitals, the EU also fully supports the ongoing healthcare reform in the country, which will lead to a better healthcare for all Ukrainian citizens,” said Dr. Annika Weidemann, Deputy Head of Delegation of the European Union to Ukraine.
  The Early Recovery Programme for 2015-2021 was developed by the European Investment Bank together with the European Union and the government of Ukraine. It provides EUR 200 million in multi-sector framework loans to restore schools, hospitals, dormitories, social centers, infrastructure and living conditions for internally displaced people. It covers five eastern oblasts of Ukraine: the Ukrainian government-controlled areas in Donetsk and Luhansk oblasts and adjacent Kharkiv, Dnipropetrovsk and Zaporizhia oblasts.
  The ERP is implemented by the Ministry of Regional Development, Construction, Housing and Communal Services of Ukraine. The United Nations Development Programme (UNDP) is helping to monitor implementation of the programme.
  “Today we are reaping the benefits of the strategic partnership between central and oblast authorities in Ukraine, the EIB, and UNDP,” said the UNDP Resident Representative Dafina Gercheva. “Our collective efforts have contributed to improved quality of medical care for the residents of Kharkiv region and internally displaced persons from the east of Ukraine”.

  As of May 2019, a total of 281 sub-projects worth EUR 85 million have been approved under ERP. Presently EIB together with the Ministry are screening next batch of submitted 324 sub-projects.

  Background information: The European Investment Bank (EIB) is the European Union's bank. It is the long-term lending institution of the EU and is the only bank owned by and representing the interests of the European Union Member States. The EIB has been working in Ukraine since 2007. As of April 2019, the EIB had a portfolio of loans in the amount of EUR 5.8 billion for Ukraine for energy, transport, environment, the support for local government and the private sector.
  UNDP is the development arm of the United Nations. It works in Ukraine since 1993. Among other, UNDP is helping to restore critically important social and economic infrastructure and effective work of local governments in eastern Ukraine; to create jobs and spur entrepreneurship among IDPs and host communities; and to promote peace and reconciliation.

  Read more:
  How EU helps to remedy consequences of conflict in Ukraine’s east through Early Recovery Programme
  What is done in Kharkiv medical facilities under EIB’s Early Recovery Programme in 2018-2019
  For additional information, please contact communication manager Olena Ermolenko via oermolenko@ecomm.com.ua or at: 050 312 92 74
  Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
  КОМЕНТАРІ (51)
  Erinexpam 16 жовтня 2019 19:40
  ,

  ---
  - . , ? 2018 , darkstar [url=https://muzobozka.info/5907-stas-mihaylov-50-luchshih-pesen.html] [/url]
  Цитировать          1
  Briantyday 17 жовтня 2019 07:47
  ---
  ... , [url=https://ng34.ru/solutions/prikhozhaya/] [/url]
  Цитировать          2
  Valeriepsype 30 жовтня 2019 12:38
  !!!!!!!

  ---
  , ,))) , [url=https://msksvadba.ru/] [/url]
  Цитировать          3
  LillianJoymn 31 жовтня 2019 21:33
  . . .

  ---
  ... , [url=https://glass-pt.ru/] [/url]
  Цитировать          4
  RuthJab 1 листопада 2019 02:37
  , . . PM.

  ---
  ! , [url=https://sexic.net/] [/url]
  Цитировать          5
  Veronicatraft 2 листопада 2019 13:10
  ....

  ---
  . . . PM. , [url=https://www.mostaxiprestige.ru/] [/url]

  , .

  ---
  . , ? , https://fatecenter.ru/horoscope/
  Цитировать          6
  BenEmuby 2 листопада 2019 23:09
  Цитировать          7
  CharleneLew 3 листопада 2019 22:20
  ---
  , https://fatecenter.ru/magiya/

  "!!!!! !!! !!!

  ---
  . . . PM. , [url=https://fatecenter.ru/znaki-zodiaka/] [/url]

  . .

  ---
  ? , [url=https://fatecenter.ru/obuchenie-magii/] [/url]
  Цитировать          8
  Jessicaprasy 9 листопада 2019 16:38
  ---
  , . . . PM, . , [url=http://wdoxnovenie.ru/stati/2227/alna-foks/] [/url] 5

  , ...

  ---
  , . , uzbek seks qaynota kelin

  - . google.com

  ---
  , . , sevinch seks

  . , ?

  ---
  , [url=http://xn----dtbgen1agbfbm.online/kazahskoe-porno/] [/url] ero seks
  Цитировать          9
  SherryKef 9 листопада 2019 23:32
  , ! !!!!!

  ---
  . . . , [url=https://unionceramic.biz/priznaki/izdeliya-iz-keramiki/pepelnica/22373-pepe
  lnica-bychki-v-tomate-zoloto.html] [/url]

  ---
  . . , [url=https://unionceramic.biz/] [/url]
  Цитировать          10
  Michaellop 10 листопада 2019 00:25
  ,

  ---
  ;) , gorenje [url=https://m-byt.ru/remont-kholodilnikov/] [/url]
  Цитировать          11
  Mirandaknisk 12 листопада 2019 11:20
  . .

  ---
  . , [url=https://kapsuly-ketoslim.ru/] [/url]

  !

  ---
  , . , +++
  Цитировать          12
  Epicksonusepe 13 листопада 2019 03:34
  I very much would like to talk to you.

  ---
  In my opinion you are mistaken. I suggest it to discuss. Write to me in PM, we will talk. viagra online no prescriptions, walgreens generic viagra, cost of viagra viagra how to get

  I have not understood, what you mean?

  ---
  The excellent message gallantly))) viagra for men online, how much are viagra pills, how to get viagra without a prescription is viagra generic
  Цитировать          13
  MichaelFlosy 14 листопада 2019 23:26
  ,

  ---
  , . . . , [url=https://gormonyinfo.com/analizy/nejtrofily-ponizheny] [/url]

  .

  ---
  . , - ? mp3, [url=https://music-torrent.com/12729-evrohit-top-40-europa-plus-05072019.html] 40 [/url] flac

  ,

  ---
  , . . PM, . 100 , 2018
  Цитировать          14
  Latricebaist 15 листопада 2019 19:19
  , , .

  ---
  , . . , [url=https://parta-mir.ru/party-dlya-dvuh-detey.html] 2 [/url]

  , .

  ---
  , , [url=https://rombmebel.ru/dvuhyarusnaya/] [/url]

  :) , )))

  ---
  ? , [url=https://rombmebel.ru/podrostkovaya-mebel-dlya-malchikov/] [/url]

  ,

  ---
  , , http://vetrf.ru/vetrf-forum/user/profile/19024.page

  ))

  ---
  , . . PM, . , http://aquaria-info.ru/users/uvemoponi

  . . .

  ---
  , http://schekino.ru/forum/user/7199/
  Цитировать          15
  ZatthewSlams 29 грудня 2019 18:33
  prozac compatability with cialis
  viagra 100mg sale
  generic cialis online no prescription
  <a href="http://viagforsl.com">generic viagra india safe
  </a> - how quickly does cialis work
  cialis from canada no prescription you have posted in this thread

  cbd joing pain
  how long does it take for cbd oil to work
  cbd in pregnancy
  <a href="http://cbd-7.com">cbd dosage for anxiety
  </a> - cbd oil benefits for cancer
  cbd antioxidant
  Цитировать          16
  ZatthewSlams 30 грудня 2019 07:02
  how long does cialis work
  viagra cheap generic
  cialis 5mg generic register
  <a href="http://viagforsl.com">cheap viagra
  </a> - cheap viagra tadalafil cialis
  cialis for sale in turkey
  Цитировать          17
  Ferzysom 30 грудня 2019 12:35
  cbd oil benefits
  how many mg in a drop of cbd oil
  cbd freeze pain relief
  <a href="http://cbd-7.com">cbd drops
  </a> - cbd no effect
  cbd sweets
  Цитировать          18
  ZatthewSlams 30 грудня 2019 18:39
  cialis generic dangers
  generic viagra europe
  canadian cialis
  <a href="http://viagforsl.com">cheap viagra online
  </a> - cialis uk online
  viagra cialis canadian pharmacy guestbook_sign.php
  Цитировать          19
  Szephanraf 30 грудня 2019 23:59
  cialis commercial black couple last post by
  cheap viagra
  buy cialis no prescription
  <a href="http://viagforsl.com">viagra 100mg price canada
  </a> - fixed drug eruption and cialis
  cialis gallery add comment
  Цитировать          20
  ZatthewSlams 31 грудня 2019 05:16
  cialis information dosage interests
  generic viagra price
  cialis more:for_patients
  <a href="http://viagforsl.com">viagra generics
  </a> - cialis cheap
  cialis information tadalafil no registered users and
  Цитировать          21
  Ferzysom 31 грудня 2019 06:15
  where to buy cbd oil for cancer
  cbd anxiety study
  cbd drops for anxiety
  <a href="http://cbd-7.com">where to buy cbd oil
  </a> - cbd in vape
  cbd oil cancer
  Цитировать          22
  ZatthewSlams 31 грудня 2019 16:19
  payer paypal cialis
  generic viagra over the counter
  cialis erythromycin
  <a href="http://viagforsl.com">buy cheap generic viagra
  </a> - cialis 20mg canada yahoo messenger
  cialis 5mg cost location
  Цитировать          23
  Ferzysom 31 грудня 2019 19:29
  cbd thc difference
  cbd cream
  cbd lotion for back pain
  <a href="http://cbd-7.com">how to use cbd oil
  </a> - 25mg cbd oil capsule
  best cbd oil for sleep
  Цитировать          24
  JuzioFaw 1 січня 2020 01:06
  cialis and alcohol consumption search
  viagra without prescription
  cialis pfizer
  <a href="http://viagforsl.com">canadian viagra generic
  </a> - cialis online usa forum contains no new posts
  purchase cialis
  Цитировать          25
  ZatthewSlams 1 січня 2020 03:13
  related:www.xlpharmacy.com/ cialis
  how much is generic viagra
  cialis and alcohol consumption search
  <a href="http://viagforsl.com">buying generic viagra online
  </a> - online pharmacy, viagra, cialis
  cialis 5mg daily joined
  Цитировать          26
  ZatthewSlams 1 січня 2020 19:11
  cialis generic cheap version 3.8.7
  generic viagra us pharmacy
  genuine cialis
  <a href="http://viagforsl.com">online pharmacy sale
  </a> - cost of cialis mexico
  cialis effect starts working within
  Цитировать          27
  Ferzysom 1 січня 2020 21:41
  how long does pure cbd oil stay in your system
  best cbd oil
  cbd sweets
  <a href="http://cbd-7.com">cbd oil for pain dosage
  </a> - cbd powder
  cbd vape oil legal
  Цитировать          28
  TomzyUnisy 2 січня 2020 02:17
  pharmshop
  generic viagra no prescription
  cialis online cheap currently active users viewing this thread
  <a href="http://viagforsl.com">generic viagra from canada
  </a> - mixing yohimbe and cialis
  cialis for women cancer board index
  Цитировать          29
  Ferzysom 2 січня 2020 11:03
  cbd in food
  how long does cbd oil stay in your urine
  how to use cbd oil
  <a href="http://cbd-7.com">full spectrum cbd tincture
  </a> - cbd oil for pain dosage
  cannabidiol
  Цитировать          30
  Написать комментарий
  Ваше Имя:
  Ваш E-Mail:
  Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлеру
  Введите код: