DataLife Engine > Происшествия, Події > Всемирный день негосударственных организаций

Всемирный день негосударственных организаций


1-03-2018, 00:27. Разместил: mrialu Всемирный день негосударственных организаций

Всесвітній день неурядових організацій

Заява Високого представника ЄС та Віце-президента Єврокомісії Федеріки Моґеріні щодо Всесвітнього дня неурядових організацій

Сьогодні у Всесвітній день неурядових організацій ми відзначаємо видатну роль громадянського суспільства у забезпеченні захисту основних прав людини. Завдяки цим зусиллям нікого не залишено напризволяще.

Сьогодні святкування цього дня важливо як ніколи. Адже ми живемо у важкі часи для неурядових організацій та для громадянського суспільства усіх країн світу. Все менше залишається простору для діяльності правозахисників.

Організації громадянського суспільства часто є рупором для тих, чий голос є непочутим. Їм вистачає сміливості піти проти несправедливості, навіть якщо це несе в собі ризики.

Європейський Союз й надалі виступатиме за відкрите та сприятливе середовище для громадянського суспільства - в Європі та в країнах-партнерах. Ми подвоїмо наші зусилля із захисту демократії на всіх рівнях. Ми також продовжимо надавати підтримку організаціям громадянського суспільства та співпрацювати з ними в усіх країнах світу. Неурядові організації відіграють ключову роль у реалізації інструментів зовнішнього фінансування Європейського Союзу. Вони допомагають розробляти ці інструменти, впроваджувати їх та моніторити прогрес. 73% фінансової підтримки місцевим організаціям громадянського суспільства в країнах-партнерах надходить саме від нас. Це 2 млрд. євро. Таким чином, ЄС є головним світовим донором, який підтримує місцеве громадянське суспільство. Адже ми маємо інвестувати в права людини, в роботу громадянського суспільства та гарантувати забезпечення основних свобод для досягнення сталої безпеки.

Європейський Союз гордо очолює найбільші світові програми із захисту правозахисників в рамках Європейської ініціативи за демократію та права людини. За останні 18 місяців ми виділили 338 грантів для спеціального проекту підтримки правозахисників в 64 країнах. Без громадянського суспільства робота Європейського Союзу була б неефективною.

Європейський Союз ніколи не залишить правозахисників та організації громадянського суспільства напризволяще. Це найцінніше партнерство, на яке ми можемо покластися у захисті прав та створенні можливостей. Разом. скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад