DataLife Engine > Происшествия, Події > ТВ 2019

ТВ 2019


8-09-2018, 23:25. Разместил: mrialu ТВ 2019

Ось таке воно – ТБ в 2019. Ексклюзивна презентація Вірджинії Муслер

Ефірне телебачення мертве? Золота ера серіалів ще триває? Неігрові шоу так само невиразні? The next big thing – коли й що це буде? Якими будуть тренди в індустрії контенту в новому сезоні? Й, нарешті, – чого ж насправді бажають телеглядачі?

Відповіді на ці питання, засновані на ексклюзивних дослідженнях і даних аналітичного партнера KYIV MEDIA WEEK – компанії The WIT – дасть Вірджинія Муслер (Virginia Mouseler).

Вона – співзасновниця The WIT, експерт зі світовим ім'ям, чиї презентації Fresh TV, присвячені новинкам шоу і серіалів, на MIPCOM і MIPTV в Каннах завжди відбуваються з незмінним аншлагом. А послугами компанії The WIT, що спеціалізується на аналітиці трендів і креативних ідей на ТБ, сьогодні користуються передові виробники, дистрибутори та мовники по всьому світу.

У своїй ексклюзивній презентації, котру можна вважати символічним відкриттям KMW 2018, Вірджинія Муслер розповість, яким же, на її думку, буде телебачення наступного року, а також – як можна використовувати актуальні тренди на свою користь. 17 вересня на KYIV MEDIA WEEK! скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад