DataLife Engine > Происшествия, Події > Кибератаки с России

Кибератаки с России


6-10-2018, 20:05. Разместил: mrialu Кибератаки с России

Спільна заява лідерів ЄС щодо російських кібератак

Спільна заява Президента Європейської Ради Дональда Туска, Президента Європейської Комісії Жан-Клода Юнкера та Високої представниці ЄС із закордонних справ і безпекової політики Федеріки Моґеріні щодо російських кібератак

У квітні Головне розвідувальне управління Росії (ГРУ) провело ворожу кібероперацію проти офісів Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) в Гаазі. Розвідка Нідерландів у співпраці із Об’єднаним Королівством стали на заваді цій операції.

Окрім того, сьогодні, 4 жовтня, уряд Великобританії повідомив, що він виявив таке: безліч кібер-суб’єктів, які, як відомо, вчиняють кібератаки по всьому світу, насправді є Головним розвідувальним управлінням Росії (ГРУ).

Ми серйозно стурбовані цією спробою підірвати репутацію Організації із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ). Вона є шанованою міжнародною інституцією, що знаходиться у Нідерландах. Цей агресивний акт показав зневагу до важливої мети ОЗХЗ. Відповідно до мандату Організації Об’єднаних Націй, вона прагне викорінити зброю в усьому світі.

Ми засуджуємо такі дії. Вони підривають міжнародне право та міжнародні інституції. Євросоюз продовжить зміцнювати стійкість власних інституцій та інституцій своїх країн-членів, а також міжнародних партнерів та організацій у цифровій сфері. скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад