DataLife Engine > Происшествия, Події > 98 украинцев стали Послами Европейской Молодежи

98 украинцев стали Послами Европейской Молодежи


3-11-2018, 00:18. Разместил: mrialu 98 украинцев стали Послами Европейской Молодежи

98 українців стали Послами Європейської Молоді

5 листопада 2018 у Києві відбудеться офіційна зустріч новообраних учасників ініціативи «Посли Європейської Молоді» з Головою Представництва ЄС в Українi Хюгом Мінгареллі.

В програмі запланована інтерактивна презентація про діяльність ініціативи «Посли Європейської Молоді» та сесія-обговорення ідей регіональних проектів. «Посли Європейської Молоді», які приймали активну участь у різноманітних заходах в Україні та закордоном розкажуть про свою діяльність у 2017 році, поділяться досвідом волонетрства та отримають сертифікати відзнаки.

Iніціатива «Молоді європейські посли» (YEAs) спрямована на сприяння розвитку співпраці та стабільних зв'язків між молодими людьми та молодіжними організаціями з Європейського союзу (ЄС) і країнами Східного сусідства: Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Республікою Молдова та Україною. Мережа в першу чергу є онлайн-платформою, яка сприяє взаємному обміну думками та інформацією про ЄС, а також сприяє залученню молодих людей до інформативної діяльності. Вона зосереджується на контактах між людьми та діалоговій діяльності, що сприятиме поглибленню розуміння та сприйняття ЄС та більшій оцінці його відносин із Східними сусідами.

Захід відбуватиметься 5 листопада 2018 р. з 12:00-17:00 у хабі Life Work Balance HUB, що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. вулиця Дегтярна, 11. Початок реєстрації для ЗМІ та учасників о 12:00-12:30.

Контакти: Нац. Координатор – Чубей Катерина (+38096704904)
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад