DataLife Engine > Происшествия, Події > Стив Каплан в Киеве

Стив Каплан в Киеве


15-05-2019, 18:20. Разместил: mrialu Стив Каплан в Киеве


20-21 червня в Києві пройде семінар “Шлях Комічного Героя” від всесвітньо відомого майстра комедії Стіва Каплана.
Як і будь-який інший герой чи героїня, комічний герой теж вирушає у подорож. На жаль, на відміну від справжнього героя, що прямує назустріч пригодам, у комічного героя часто немає вибору!

На семінарі Стів розповість, з чого починається шлях комічного героя, кого він зустрічає на шляху, які стосунки у нього складаються із цими подорожніми, особливо з антагоністом — все, що потрібно знати, щоб створити цікавого, багатогранного і правдоподібного героя комедії. І не важливо, створюєте ви його як сценарист чи вдихаєте в нього життя як актор чи режисер, не важливо навіть робите ви це в театрі, в кіно чи на телебаченні, адже добре прописаний герой — секрет успіху будь-якого жанру чи формату.

До того ж йтиметься про структуру сценарію, комедійну парадигму і комічні передумови, про інструменти аналізу та корегування сценарію.

Головна фішка дводенного київського семінару — практика. Кожен учасник отримає практичне завдання і можливість почути фідбек від людини, з якою консультуються студії HBO, DreamWorks, Disney — Стіва Каплана.

Та Стів уважно ставиться і до теорії: він наводить багато прикладів із відомих комедій та сценаріїв, пояснюючи, що “спрацьовує”, а що ні.

Хто такий Стів Каплан?

Стів – міжнародний експерт у сфері сценаріїв та виробництва комедійних проектів. “Випускиниками” Стіва є творці відомих комедій-улюбленців публіки: "Друзі","Погануля Бетті", "Венера в хутрі", "Секс і місто", "Теорія великого вибуху" тощо. А сам Стів – скромний автор двох інтенсивних курсів про комедію та двох книжок, заснованих на цих курсах. Додайте до всіх перелічених регалій викладання в двох університетах ліги плюща – Каліфорнійському університеті та Єлі.

Вражає? Але найважливіші риси Стіва – це його відкритість та чудове почуття гумору.

Вартість участі в семінарі – 8250 грн
скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад