DataLife Engine > Происшествия, Події > 116 лет тому назад родилась Марлен Дитрих

116 лет тому назад родилась Марлен Дитрих


28-12-2017, 00:44. Разместил: mrialu 116 лет тому назад родилась Марлен Дитрих

116 років тому в невеличкому містечку неподалік від Берліна в сім’ї військового народилася Марлен Дітріх.

Марлен з дитинства захоплювалася театром, грала у шкільних виставах, полюбляла відвідувати музичні концерти та грати на фортепіано і скрипці. На початку 1920-х років почала співати в кабаре, а в 1922 році вперше знялася в кіно.

У Дітріх була лише одна номінація на "Оскар" (1930), але вона ще за життя стала легендою. В кіно Марлен створила один із найдосконаліших жіночих образів, сильно вплинула на моду, стиль і жіночу свідомість. У 1999 році Американський інститут кіномистецтва поставив Марлен Дітріх на дев'яте місце в списку найвидатніших актрис класичного голлівудського кіно.

Марлін Дітріх ввела в жіночу моду брюки з високою талією, чоловічі сорочки та краватки, першою одягнула смокінг і метелик. Акторка не боялася експериментувати.

Роман письменника Еріха Марії Ремарка та Марлен Дітріх – одна з найяскравіших любовних історій минулого століття. Вважають, що саме Дітріх стала прообразом Жоан Маду – героїні знаменитої “Тріумфальної арки”. Навіть після того, як їх любов минула, вони продовжували листуватися: “Краса і особистість, чарівність і характер – дивно, але коли є обидві ці якості, значно підвищуються вимоги до їх носія”.

Влада Литовченко

скачать шаблон для dle скачать бесплатно фильмы
Вернуться назад